BRIGHTTOUR

 
 
Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı
  Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı -   
Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı

Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı

Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı Rezervasyon Talep

 

Londra: Hayalet, hortlaklar ve Darağacı Biz Sizi Arayalım

 

Yeni Sayfa 1

1. GÜN LOS ANGELES
Los Angeles'e varış. Havalimanında sizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest vakit. Akşam ekstra olarak düzenleyeceğimiz Santa Monica turuna katılabilirsiniz. Bu turunuz esnasında; trafiğe kapalı olan 3'uncu caddedeki alışveriş merkezini ziyaret edecek, sokakta gösteri yapan insanları seyrederek oradaki restoranlardan zevkinize göre yemek yedikten sonra akşam otelinize geri döneceğiz. Geceleme otelinizde.

2. GÜN LOS ANGELES (SAN DIEGO)
Sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra tüm gün serbest vaktimiz olacak. Bu günümüzde size ekstra olarak düzenleyeceğimiz San Diego turunu öneriyoruz. Tüm gün sürecek ve Amerika'nın en güzel şehri seçilen San Diego'yu gezeceğiniz bir tur yapabilirsiniz. Bu turumuz da ilk durağımız fokları ve plajlarıyla ünlü La Jolla olacaktır. Daha sonra okyanusun kıyısında çok şirin kafelerin ve hediyelik eşyalar satan dükkânların bulunduğu Sea Port Village, Tom Cruise'lu Top Gun filminin çekildiği Midway uçak gemisi, İspanyolların köle ticaretinde kullanmış olduğu Star of India gemisi, Downtown'in kalbi olarak anılan ve San Diego'nun sembolü haline gelmiş GasLamp Quarter görülecek. Daha sonra Amerika'nın en büyük, en düzenli parkı unvanına sahip; içerisinde onlarca müze, botanik bahçeleri, tarihi sanat merkezleri ve tiyatroların bulunduğu Balboa Park'ına gidiyoruz. Burada sanatçıların kendi eserlerini sergilediği İspanyol köyü, botanik bahçeleri ve sayısız mimari eserler başlıca görülecek yerlerdir. (Burada fotoğraf makinelerimizi bol bol kullanacağız) Bir sonraki durağımız, San Diego'nun zenginlerinin yaşadığı, içinde Marlyin Monroe'nin ünlü "Bazıları Sıcak Sever" filminin de çekildiği ve Amerika'daki en büyük tek parça ahşap yapısı olan Hotel Del Coronado'nun içinde bulunduğu Coronado adası. Sonrasında 2005 ve 2006 yıllarında üst üste Amerika'nın en çok ziyaret edilen eyalet parkı olan Old Town'a gidiyoruz. Günümüzün sonunda Premium Outletler zincirinin en büyük outletlerinden biri olan Las Americas Premium Outlets'te alışveriş molası veriyoruz. Turumuzun sonunda Los Angeles'a dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

3. GÜN LOS ANGELES- LAS VEGAS
Sabah otelimizden çıkış yapıp Los Angeles şehrini gezeceğimiz bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Oliveira Street. Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Açık Hava Tiyatrosu, Şehir Merkezi, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Turumuzun sonunda Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas'a hareket. California eyaletinden Baş döndürücü Las Vegas şehrine girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu. Akşam Las Vegas Strip'te yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkanı. Las Vegas'ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimize rehberleri yardımcı olacaktır. Akşam şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.

4. GÜN LAS VEGAS
Sabah kahvaltıdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Grand Canyon'u andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumun 600 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyon turuna katılabilirler. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Canyon'dan ayrıldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Bugünün diğer alternatifi de Büyük Kanyon turu olabilir. Akşam şovlar ve otelleri gezmek için serbest zaman.

5. GÜN LAS VEGAS – LOS ANGELES
Sabah otelden ayrılarak Amerika'nın Melekler Şehri olarak tanınan, 2. büyük şehri olan Los Angeles'a doğru yola çıkacağız.

6. GÜN LOS ANGELES- ISTANBUL
Gemimiz sabah 07.00'de Los Angeles limanına varış yapacak. Check Out işlemlerinden sonra limanda bizleri bekleyen aracımız ile havalimanına transfer veya arzu edilirse ekstra olarak universal stüdyolarına gidebiliriz. Los Angeles'in en popüler cazibe merkezlerinden biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg'in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Stüdyoları, dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40'ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır. Turumuzun sonunda Los Angeles havalimanına gidiyoruz. Havalimanına varışta gümrük, pasaport ve check-in işlemlerinin ardından rehberimiz ile vedalaşıp, uçağımıza geçiyoruz.

KONAKLAMA 4* ve üzeri

2 gece Las Vegas konaklama
2 gece Los Angeles konaklama

TRANSFERLER

Programda belirtilen tüm havalimanı-otel-gemi transferleri.
Los Angeles Las Vegas arası geçişler.
REHBERLİK

6 gün tecrübeli BRIGHT TOUR rehberlik hizmeti.

Fiyat bilgisi için lütfen 0212 356 47 48 numarayı arayınız.

Toplam Kayıt Sayısı : 1
Toplam 1 Sayfa Listelenecek
Sayfa (1/1) : 1.

 
 
Otel Adı
Size Özel
Şehir
Bölge
Tesis Değerlendirmesi
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 
 
 
 

 
 
 
 
   [ Transfer ]    [ Paket Tur Sözleşmesi ]    [ Yurt Dışı Uçak Bileti ]    [ Gizlilik İlkeleri ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Sorumluluk ]    [ Mail Order Form ]    [ İnsan Kaynakları ]    [ Acente Başvuru Formu ]    [ M.I.C.E. ]   
Bookmark and Share

Belge No: A-5772
BRIGHTTOUR
T: 0212 356 47 56 | İstek ve Önerileriniz için info@brighttour.com adresini kullanabilirsiniz.

designed by mescomedia

BRIGHTTOUR 2007 - 2021 ©
 Tüm Hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.