BRIGHTTOUR

 
 
San Francisco Las Vegas Turu
  San Francisco Las Vegas Turu -    San Francisco Las Vegas Turu
San Francisco Las Vegas Turu

San Francisco Las Vegas Turu

San Francisco Las Vegas Turu Rezervasyon Talep

 

San Francisco Las Vegas Turu Biz Sizi Arayalım

 

1. GÜN SAN FRANCISCO
San Francisco'ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN SAN FRANCISCO
Sabah otelimizden çıkış yapıp San Franciscoyu gezeceğimiz bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Alkatraz, Sausolito göreceğimiz yerler arasında. Turumuza panoramik sehir turuyla başladıktan sonra San Francisco'dan yaklaşık 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito'ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri göreceksiniz. Ardından deniz yolu ile San Francisco'ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz'ı San Francisco şehrini, Bay Bridge ve Golden Gate köprülerinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Bu keyifli yolculuğun ardından Balıkçı Rıhtımından geçerek hediyelik eşya dükkanları, birbirinden güzel restoran ve kafelerin bulunduğu Balıkçı rıhtımında Pier 39 a gidiyoruz serbest zamanımız olacak.


3.GÜN SAN FRANCISCO-LAS VEGAS
Check Out işlemlerinden sonra bizleri bekleyen aracımız ile San Francisco havalimanına gidiyoruz. Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas'a hareket.Baş döndürücü Las Vegas şehrine girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu. Akşam Las Vegas Strip'te yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkanı. Las Vegas'ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimize rehberleri yardımcı olacaktır. Akşam şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

4.GÜN LAS VEGAS
Sabah kahvaltıdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Grand Canyon'u andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumun 600 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyon turuna katılabilirler. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Canyon'dan ayrıldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Bugünün diğer alternatifi de Büyük Kanyon turu olabilir. Akşam şovlar ve otelleri gezmek için serbest zaman.

5.GÜN LAS VEGAS – LOS ANGELES
Sabah otelden ayrılarak dönüş uçağımıza geçmek üzere Las Vegas / Los Angeles Havalimanına transferinizi yapıyoruz. Havalimanına varışta gümrük, pasaport ve check-in işlemlerinin ardından rehberimiz ile vedalaşıp, uçağımıza geçiyoruz.

KONAKLAMA (4* ve üzeri)

1 gece San Francisco konaklama
2 gece Las Vegas konaklama
TRANSFERLER
Programda belirtilen tüm havalimanı-otel-gemi transferleri.
Las Vegas Los Angeles arası geçiş

REHBERLIK
5 gün Tecrübeli BROGHT TOUR rehberlik hizmeti.

Fiyat bilgisi için lütfen 0212 356 47 48 numarayı arayınız.

Toplam Kayıt Sayısı : 1
Toplam 1 Sayfa Listelenecek
Sayfa (1/1) : 1.

 
 
Otel Adı
Size Özel
Şehir
Bölge
Tesis Değerlendirmesi
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 
 
 
 

 
 
 
 
   [ Transfer ]    [ Paket Tur Sözleşmesi ]    [ Yurt Dışı Uçak Bileti ]    [ Gizlilik İlkeleri ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Sorumluluk ]    [ Mail Order Form ]    [ İnsan Kaynakları ]    [ Acente Başvuru Formu ]    [ M.I.C.E. ]   
Bookmark and Share

Belge No: A-5772
BRIGHTTOUR
T: 0212 356 47 56 | İstek ve Önerileriniz için info@brighttour.com adresini kullanabilirsiniz.

designed by mescomedia

BRIGHTTOUR 2007 - 2021 ©
 Tüm Hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.